O Nas

AUTONOMIA
AJD to praktykowany od wielu lat styl życia, w którym nic nie jest przypadkowe. Nasze projekty są inspirowane filozofią jogi, która w sercu Projektantki zajmuje równie ważne miejsce. Ciało łączy się z umysłem, a ubrania odsłaniają kawałek tajemnicy, którą jest każdy z nas. Jesteśmy autonomiczną marką, która od początku istnienia wiernie podąża obraną ścieżką. Dzięki multizastosowaniu naszych ubrań masz wiele możliwości. Tak jak w życiu. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.  

 

JĘZYK
Jak mawiał Ernest Hemingway: "Nie ma jednej rzeczy, która jest prawdą. Wszystko jest prawdą." Na prawdę o nas składa się wizerunek, któryjest naszym językiem w porozumiewaniu się ze światem. Naszą odzież tworzymy z pasją i nadajemy jej duszę. Dlatego też nie trafiamy do mas, tylko do wyjątkowych indywidulności. Jeżeli jesteś świadomą i pewną siebie osobą, która zna i rozumie znaczenie wizerunku - witaj w świecie AJD. Niezależnie od kraju, naszym wspólnym językiem jest pasja i miłość. Pasja zrodziła się w Kopenhadze, dalszą drogą był Dublin, a miłość na dobre rozkwitła w Warszawie. 

DOSKONAŁOŚĆ
Na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie naszych klientów. Jesteśmy zjednoczeni w tym jak bardzo się od siebie różnimy. Doskonałość to nie perfekcja, ale styl który pokazuje jak dobrze czujemy się sami ze sobą, akceptujemy siebie i zarażamy innych radością i uśmiechem, który płynie od wewnątrz. Takimi osobowościami są nasi klienci. 

Autonomia. Język. Doskonałość - Agi Jensen Design.
Najwierniejszą klientką i jednocześnie projektantką marki jest Agi Jensen. Charyzmatyczna osobowość, która nie boi się wiernie podążać obraną ścieżką. Dołącz do świata AJD. 

Agi Jensen Design to marka dedykowana osobom ceniącym oryginalność, wygodę i wysmakowaną nonszalancję. Klienci Agi Jensen są świadomi siebie i swojego ciała, zabawa modą to dla nich przyjemność, podobnie jak niepowtarzalny wygląd. Multizastosowanie ubrań sprawia, że mając w szafie choćby trzy części garderoby można stworzyć kilka niepowtarzalnych stylizacji.

 

Agi Jensen inspiracje do stworzenia własnej marki zbierała podczas podróży. Pomysł narodził się w Kopenhadze, ewoluował w Dublinie, a powstał w Warszawie. Agi projektuje zgodnie z własnymi upodobaniami - jest wierną klientką swojej marki i tworzy z nią spójną całość. O balans i spokój ducha pomaga jej zadbać joga i ukochana rodzina.