NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 • Gdzie mogę kupić ubrania i akcesoria Agi Jensen Design?

  Wszystkie produkty marki Agi Jensen Design można kupić w sklepie online: www.agijensen.com, a także w internetowych showroomach: - shwrm, conceptshop i dawanda. Zapraszamy również do stacjonarnego showroomu projektantki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym +48 602 720 077. Kolekcję można także oglądać, przymierzać i kupić w Centrum Handlowym Targówek, butik Not-For-Sale oraz w butiku Love and Trade na ul. Solec 18. Jesteśmy też obecni na wielu targach modowych na terenie Polski, o czym informujemy na fan page'u na Facebooku:https://www.facebook.com/AgiJensenDesign

 • Gdzie na żywo mogę obejrzeć kolekcję?

  Pełna kolekcja możliwa jest do obejrzenia w showroomie projektantki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym +48 602 720 077. Ubrania sprzedawane są także w Centrum Handlowym Targówek, butik Not-For-Sale oraz w butiku Full Of Style w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Jesteśmy również obecni na wielu targach modowych na terenie Polski, o czym informujemy na fan page'u na Facebooku:https://www.facebook.com/AgiJensenDesign

 • Jakie wymiary mają modele prezentujący odzież?

  Agi Jensen nosi rozmiar 36 (S) i ma 170 cm wzrostu. Małgosia Mikulik (blondynka) nosi rozmiar 36 (S) i mierzy sobie 175 cm wzrostu. Modele noszą rozmiar M/L i mają kolejno: Piotr - 190 cm, Carsten -195 cm wzrostu.

 • Co oznacza „one size”?

  „One size” czyli jeden, uniwersalny rozmiar. Wzory Agi Jensen Design w wielu przypadkach posiadają fason oversize, dzięki czemu pasują na wiele sylwetek. Dodatkowo, tkaniny i dzianiny z których szyta jest kolekcja są elastyczne i swobodnie układają się na ciele. Jeśli będziecie obawiać się, że rozmiar lub fason może nie być dla Was odpowiedni – zachęcamy do kontaktu bezpośredniego poprzez wiadomość prywatną na fan page'u na Facebooku: https://www.facebook.com/AgiJensenDesign lub kontakt mailowy: yavuz.anna@gmail.com albo telefoniczny: +48 509 040 799.

 • Czy mając rozmiar 40-42 znajdę u Was coś dla siebie?

  Oczywiście, że tak! Ubrania Agi Jensen Design są wielozadaniowe, elastyczne, dopasowujące się do sylwetki, nieograniczające ruchów i bardzo wygodne. Wyglądają atrakcyjnie zarówno na kobietach w rozmiarze 36 jak i większych. Istnieje też możliwość przymierzenia, a także wymiany lub ewentualnego zwrotu (regulamin).

 • Czy płaszcze z napami są ciepłe?

  Płaszcze z napami uszyte są z ciepłej, przyjemnej w dotyku, bluzowej tkaniny. Idealnie sprawdzają się w zimniejsze dni. Nie posiadają podszewki. Dodatkowo, mają pas, którym można się przewiązać w talii lub na biodrach, dzięki czemu jesteśmy chronieni od wiatru.

 • Jak należy prać ubrania?

  Wszystkie ubrania zalecamy prać ręcznie w letniej wodzie (temperatura 30 stopni), po czym ręcznie wypłukać. Do ostatniego płukania można dodać płyn do płukania tkanin. Suszyć najlepiej poprzez rozłożone na ręczniku, aby uniknąć rozciągnięcia. Odradzamy pranie w pralce, ostre wirowanie czy suszenie w suszarce.

 • Co zrobię, gdy sukienka okaże się za długa?

  Gdy sukienka okaże się zbyt długa lub zechcecie ją dostosować do autorskiej wizji, zachęcamy do samodzielnego przycięcia, ponieważ dolny brzeg sukienek jest niewykończony, nieobszyty overlockiem, dzięki czemu idealny do przerabiania.

 • Czy wysyłacie paczki za granicę?

 •  Tak, realizujemy przesyłki międzynarodowe, ale koszt dostarczenia jest wtedy odpowiednio wyższy. Szczegóły ustalamy indywidualnie.