Agi Joga Studio

Co to jest Agi joga?
Agi joga to autorska godzinna sesja jogi z Agi, bazująca na tradycyjnej szkole ashtanga jogi,  wplatająca ćwiczenia crossfit'owe i fitnessowe. Dynamiczna wzmacniająca mięśnie, wydolność i elastyczność.
Na sesje składają się:  powitania słońca, asany stojące, wygięcia do przodu i do tyłu, pozycje odwrócone. Podczas jogi oddech ujjayi jest  synchronizowany z ruchem.
Sesja jest zakończona głebokim relaxem. Sesje prowadzone są przy muzyce w kameralnych warunkach, maxymalnie 8 osób.
 
Jakie korzyści daje Agi joga?
Wzmacnia mięśnie i wydolność, a tym samym przyczynia się do poprawy sylwetki i świadomości własnego ciała. Na zajeciach wzmocnimy charakter, siłę do działania, zrównoważymy umysł i emocje, poprawimy witalność, przygotujemy sie  do kontroli nad własnym ciałem w przyszłości.  Stawimy czoła swoim ograniczeniom i swoim słabościom.
Poprzez regularna praktykę będziemy lepiej spać, pozbędziemy się bólów głowy, bólów kręgosłupa, bólów ciała, polepszymy nasze samopoczucie, relacje z bliskimi, kondycję, określimy się, wypocimy stres, niezdecydowanie, zgubimy niepotrzebny bagaż toksyn i tłuszczu, zaczniemy oddychać i w pełni cieszyć się życiem. Zapraszam ;)
 
 
GRAFIK

 DZIEŃ 

PONIEDZIAŁEK
ŚRODA CZWARTEK
PIĄTEK

GODZINA

19.00
9.30 
19.00
9.30

 

 

 

CENNIK

 ILOŚĆ TRENINGÓW

JEDNORAZOWY   KARNET INDYWIDUALNE  

CENA

70 zł (5x) 250 zł 230 zł 

 

 

 

 
 
REGULAMIN (pobierz)
 
 
Mapa